Site logo

Dzień pierwszy czyli tytułem wprowadzenia

Dzień dobry

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy coś nad czym ostatnimi czasy skupiona była cała nasza uwaga, coś co pochłaniało większość naszej energii życiowej, coś co jest po prostu dla nas ważne… w końcu ujrzało światło dzienne i rozpoczęło swoje życie. I choć chciałoby się jeszcze coś poprawić, coś zmienić, dopieścić, bo w naszym odczuciu możemy zrobić to jeszcze lepszym… jednakże to tylko nasze przeświadczenie, które będzie nam towarzyszyło bardzo długo. Powód jest prosty. Jesteśmy zaangażowani emocjonalnie. Dlatego nadszedł ten moment.

Oddaję do Waszej dyspozycji pierwszy w Polsce serwis typu ’find&go’ stworzony z myślą o osobach zorientowanych na zdrowy styl życia.

Fb Atmospheric Music Template

Pragnę, aby FANSPOT Atmospheric Places stał się dla Ciebie serwisem, w którym znajdziesz odpowiadające Twoim potrzebom miejsce, wydarzenie usługę czy produkt, dzięki którym Twoje codzienne sprawy staną się przyjemniejsze i łatwiejsze… aby stał się inspiracją. 

Znajdź swój klimat

Uzmysławia mi, że każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby, upodobania czy nawyki. Jednakże są rzeczy, które nas łączą. Tym co połączy nas w FANSPOT Atmospheric Places jest zdrowy styl życia.

Fb Atmospheric Music Template

Tyle tytułem wstępu. O tym jak łatwo zostać Spot Managerem, jak działa serwis, jak z niego korzystać oraz jak ważnym jest, abyśmy razem tworzyli FANSPOT Atmospheric Places napiszę w kolejnych postach.

Pięknego dnia !